Contact

Agentia pentru Protectia Mediului Botosani

Adresa: B-dul Eminescu, nr. 44, Botosani
Telefon: 0231 584 135
Fax: 0231 584 139
Web: http://apmbt.anpm.ro

 

Program de funcţionare / cu publicul :
Luni - Joi: 08.00 - 16.30
Vineri: 08.00 - 14.00

Program de audiente Director Executiv :
Joi: 10.00 - 12.00

Relaţii cu presa :

Consilier Narcisa Dumitriu
Telefon: 0231 584 135 / Int.111
E-mail: relatii.publice@apmbt.anpm.ro

Adresa de email pentru transmiterea petitiilor / sesizarilor / solicitarilor de informatii de mediu : office@apmbt.anpm.ro 

Alte informatii utile:

Crt Adresa mail Compartiment
1 arii.protejate@apmbt.anpm.ro Arii Protejate
 2 baze.date@apmbt.anpm.ro Monitorizare - Baze de Date
3 buget.finante@apmbt.anpm.ro B.F.A.
4 deseuri@apmbt.anpm.ro  DSCP + Sol, Subsol
5 director.executiv@apmbt.anpm.ro  Director executiv
6 ecocentru@apmbt.anpm.ro Proiect Ecocentru
7 resurse.umane@apmbt.anpm.ro Resurse Umane
 8 it@apmbt.anpm.ro Responsabil IT
9 juridic.resurse_umane@apmbt.anpm.ro  Juridic + Resurse Umane
 10 laborator@apmbt.anpm.ro Monitorizare - Laboratoare
11 monitorizare@apmbt.anpm.ro Monitorizare
12 office@apmbt.anpm.ro Secretariat
13 radioactivitate@apmbt.anpm.ro  Radioactivitate
14 reglementari@apmbt.anpm.ro  Avize, Acorduri, Autorizatii
15 relatii.publice@apmbt.anpm.ro Relatii Publice